KOMFORTNÍ "MINI BYDLENÍ"  / MODERNÍ CHATA  / DŮM PRO NÁVŠTĚVY

 

PROJEKT MARINGOTKA JE URČEN PRO TY, KTEŘÍ HLEDAJÍ NĚCO NOVÉHO, NEOBVYKLÉHO A CHTĚJÍ BÝT MAXIMÁLNĚ SPOJENI S PŘÍRODOU. PRO TY, KTEŘÍ NEPOTŘEBUJÍ ZBYTEČNÉ MNOŽSTVÍ M2 A ZÁROVEŇ NECHTĚJÍ DĚLAT KOMPROMISY V KOMFORTU A KVALITĚ PROSTORU. POSKYTNE VÁM VŠE, CO NA VÍKEND POTŘEBUJETE.

 

NAŠE MARINGOTKA SPLŇUJE POŽADAVKY PLNĚ KOMFORTNÍHO CELOROČNÍHO "MINI" BYDLENÍ. MŮŽE SLOUŽIT JAKO MODERNÍ CHATA, JAKO "DEPANDANCE" K DOMU PRO NÁVŠTĚVY, NEBO JAKO PROZATIMNÍ BYDLENÍ PŘED ZAPOČETÍM STAVBY DOMU A V PRŮBĚHU STAVBY A NÁSLEDNĚ PRÁVĚ JAKO DŮM PRO NÁVŠTĚVY. 

 

MARINGOTKA JE CELODŘEVĚNÁ S OCELOVÝM PODVOZKEM A KOLY. JAKO HLAVNÍ MATERIÁL JE ZDE POUŽITO SMRKOVÉ DŘEVO - JAK NA KONSTRUKCI, TAK NA VNITŘNÍM OBKLADU. ROZMĚRY JSOU 3X8 M. OKNA A DVEŘE JSOU VYROBENÉ NA MÍRU Z HLINÍKU S POUŽITÍM DVOJSKLA. 

 

MARINGOTKU JE MOŽNÉ ŘEŠIT V RŮZNÝCH DISPOZIČNÍCH ŘEŠENÍ, DLE POTŘEB A POŽADAVKŮ KLIENTA. MŮŽE BÝT ŘEŠENA PRO RODINU S DĚTMI S DŮRAZEM NA ÚLOŽNÉ PROSTORY NEBO JAKO "DEPANDANCE PRO NÁVŠTĚVY" S MENŠÍ SAMOSTATNOU KUCHYNÍ, APOD.

 

    CENA OD 1.300.000 KČ BEZ DPH

 

CENA JE VELMI INDIVIDUÁLNÍ VZHLEDEM K ŘEŠENÍ INTERIÉRU, ZVOLENÉ DISPOZICI, VYBRANÝCH TECHNOLOGIÍ A POZEMKU NA KTERÝ MÁ BÝT MARINGOTKA USAZENA. UVEDENÁ CENA ZOHLEDŇUJE KONSTRUKCI MARINGOTKY JAKO TAKOVÉ, VČETNĚ PODVOZKU A OKEN. VYBAVENÍ INTERIÉRU A TECHNOLOGIE BUDOU KALKULOVÁNY NA ZÁKLADĚ POŽADAVKŮ KLIENTA.