RODINNÝ DŮM / BYT V PŘÍRODĚ / DŮM NA LÉTO / DŮM NA VÍKEND

   

PŘEDSTAVUJEME VÁM PROJEKT RODINNÉHO DOMU, KTERÝ JE NAVRŽEN PRO LIDI S NEKONVENČNÍM POHLEDEM NA BYDLENÍ, KTEŘÍ SE NEBOJÍ ZMĚNY A OČEKÁVAJÍ PŘÍJEMNÉ, MODERNÍ, ÚČELNÉ, PRAKTICKÉ A FUNKČNÍ BYDLENÍ BEZ NÁROKU NA ZBYTEČNÉ METRY ČTVEREČNÍ. DŮM JE NAVRŽEN JAKO DŘEVOSTAVBA. VÝSTAVBA JE RYCHLÁ, EFEKTIVNÍ, EKOLOGICKÁ A ODPOVÍDÁ DNEŠNÍM POŽADAVKŮM NA BYDLENÍ ... JEDNÁ SE O PŘÍZEMNÍ DŮM, PODÉLNÉHO OBDELNÍKOVÉHO PŮDORYSU 15 X 8 M (110 M2 UŽITNÉ PLOCHY) S KLASICKÝM SEDLOVÝM ZASTŘEŠENÍM. PODKROVÍ (PŮDA) JE VYUŽITA / OTEVŘENA V PŘÍZEMÍ NAD DVĚMI OBYTNÝMI MÍÉSTNOSTMI. TVAROVĚ JE DŮM VELMI ČISTÝ AŽ TRADIČNÍ. JEDNODUCÉ A ÚČELNÉ ŘEŠENÍ NECHÁVÁ VYNIKNOUT DŘEVOSTAVBĚ JAKO TAKOVÉ. V PODSTATĚ SE JEDNÁ O BYT V PŘÍRODĚ, KTERÝ METRÁŽÍ ODPOVÍDÁ PRÁVĚ VELIKOSTI BYTU 4+KK VE MĚSTĚ S TÍM ROZDÍLEM, ŽE JE ZASAZEN DO PŘÍRODY. 

 

TECHNICKÉ INFORMACE - DŮM JE ZALOŽEN NA ŽB PASECH. OBVODOVOU KONSTRUKCI  TVOŘÍ DŘEVĚNÉ NOSNÉ SLOUPKY, TEPELNÁ IZOLACE, DIFUZNÍ FÓLIE, LATĚ A FASÁDNÍ OBKLAD (PROVĚTRANÁ FASÁDA ZE SMRKOVÝCH PRKEN S TENKOVRSTVOU PROBARVENOU LAZUROU). VNITŘNÍ POVRCH STĚN JE SÁDROKARTON S PAROZÁBRANOU, INTERIÉROVÉ PŘÍČKY JSOU SÁDROKARTONOVÉ. STŘECHA DOMU  JE CO DO FUNKČNÍ SKLADBY UKONČENA MODIFIKOVANÝM ASFALTOVÝM PÁSEM SCHOVANÝM ZA POHLEDOVOU DŘEVĚNOU STŘEŠNÍ FASÁDOU ZE SMRKOVÝCH PRKEN SCHODNÝCH SE SVISLOU FASÁDOU DOMU. ODVODNĚNÍ STŘECHY JE ŘEŠENO VNITŘNÍMI SVODY. SKLADBA PODLAHY OD ROSTLÉHO TERÉNU JE PO HYDROIZOLAČNÍM SOUVRSTVÍ ŘEŠENA JAKO CELODŘEVĚNÁ (OSB. KONSTRUKCE Z HRANOLŮ, IZOLACE , SEPARAČNÍ FÓLIE, OSB, PAROZÁBRANA, TEPELNÁ IZOLACE, OSB A FINÁLNÍ NÁŠLAPNÁ VRSTVA). 

 

... DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ I VELIKOST DOMU JE VARIABILNÍ, RÁDI VYHOVÍME PRÁVĚ VAŠIM POŽADAVKŮM NA BYDLENÍ ...

 

DODÁVKA DOMU NA KLÍČ ZOHLEDŇUJE DŮM * JAKO TAKOVÝ BEZ JEHO ZALOŽENÍ, VYBAVENÍ INTERIÉRU A TECHNOLOGIÍ, TY BUDOU KALKULOVÁNY NA ZÁKLADĚ KONKRÉTNÍCH POŽADAVKŮ KLIENTA, VZHLEDEM K TOMU, ŽE KAŽDÝ POZEMEK S SEBOU PŘINÁŠÍ JINÉ MOŽNOSTI ZALOŽENÍ DOMU.

* KONSTRUKCE DŘEVOSTAVBY, OKNA, KOMPLETNÍ VYBAVENÍ KOUPELEN**, KOMPLETNÍ ELEKTRONISTALACE, VÝMALBA DOMU

**VYBAVENÍ KOUPELEN VE VYSOKÉM STANDARDU (SANITÁRNÍ KERAMIKA KERAMAG, BATERIE GROHE, VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA, OMYVATELNÝ NÁTĚR NA STĚNÁCH (VŠE VIZ.REALIZOVANÝ TYPOVÝ DŮM)